Kalitemiz

Görgül Orman Ürünleri ve Ahşap Ambalaj Sanayi olarak 41 yıldan buyana ahşap ambalaj ve orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Yaklaşık 1600 m2 kapalı alanda kurulu olan ahşap işleme tesislerimizde, kurumsal müşterilerimize uzun vadeli ve devamlılığı olan hizmetler sunuyoruz.

Müşterilerimizi iş ortaklarımız olarak görüyoruz. Kurumsal yapılanmamızı müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kalitede ve kapasitede üretimi yapabilecek standartlarda oluşturduk. Üretim ve kurumsal yönetimin gerektirdiği ulusal ve uluslararası kalite standartlarına sahibiz. Kalite iyileştirme çalışmalarındaki devamlılığın, kurumların gelecek için yaptıkları en önemli yatırım olduğuna inanıyoruz ve kalite yolculuğundaki çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz.

Sektörümüzün gerektirdiği bütün makina-teçhizat yatırımlarını bugüne kadar gerçekleştirdik. Her ölçekteki işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek üretim kapasitesine sahibiz. Bununla beraber kurumsal başarının iş ortaklarımıza sağladığımız destek ve bu desteğin kalitesine bağlı olduğunun farkındayız.

 

ISO 9001-2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

2004 yılında ISO Kalite Yönetim Sistemi çalışmamızı tamamlayarak kalite belgemizi aldık.