Hizmetlerimiz

AHŞAP PALET VE AMBALAJ TASARIMI

Ahşap ambalaj tasarımı yapılırken dikkate alınması gereken pek çok faktör mevcuttur. Bu faktörlerin hem ambalajı yapılan ürünün güvenliği hem de maliyet açısından mutlaka dikkate alınması gerekir.

Tüm ahşap ve ahşap ambalaj projeleriniz için bizi arayabilirsiniz. Sizi yerinizde ziyaret edebiliriz ve projeniz için gereken en uygun çözümü bulmanızda yardımcı olabiliriz.

 

MALİYET ANALİZİ

Ahşap palet ve ambalajın maliyetini oluşturan faktörlerin belkide en önemlisi, üretimi yapan kuruluşun deneyimi ve kapasitesidir. Görgül Ahşap Ambalaj size üretim maliyeti ve destek hizmeti olarak avantajlı çözümler sunabileceğine inanmaktadır.

 

STOKLAMA VE LOJİSTİK

Görgül Ahşap Ambalaj Sanayi, üretim yaptığı birçok firmaya stoklama ve lojistik desteği sağlamaktadır. Bu destek, üretim yaptığımız işortaklarımızın stoklama, işçilik, nakliye ve zaman maliyetlerini en aza indirmekte ve onların mevcut iş akışlarına katkı sağlamaktadır.

Bu özelliğiyle Görgül Ahşap Ambalaj Sanayi, sadece bir üretim firması değildir ve sizin iş akışınıza paralel bir destek sağlayabilmektedir.