Görgül Ambalaj Hakkında

Görgül Orman Ürünleri ve Ahşap Ambalaj Sanayi Ltd. Şti. temel hammaddesi olan ağacı doğal ortamından temin ederek, kendi ahşap işleme tesislerinde işleyen ve müşterisine mamül madde olarak teslim eden 41 yıllık köklü bir işletmedir.

Müşterilerinin taleplerine göre her nevi ağacı temin edebilecek ve istenilen tasarım özelliklerinde ahşap ambalaj üretebilecek deneyime, makina-teçhizat donanımına ve üretim kapasitesine sahiptir.

Firmamız 1970 yılında Ankara Siteler'de 50 m2 büyüklüğünde bir atölyede, halen şirket ortağı olan Mustafa Görgül tarafından, yine şirket ortağı olan kardeşi Orhan Görgül ile birlikte Görgül Doğrama Atölyesi adıyla kurulmuştur.

Kurulduğu yıllarda inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar için ahşap doğrama ve ahşap dekor ürünleri üretimi gerçekleştirmiştir. 1987 yılında, gelişen Türk ekonomisi ile birlikte ihracat yapan firmalara ahşap ambalaj malzemeleri üretimine başlamıştır ve 1992 yılından itibaren ticari faaliyetlerine limited şirket olarak devam etmiştir.

Görgül Ahşap Ambalaj, kurulduğu günden bugüne kadar devamlı büyüme göstermiştir. Bugün tamamı kendisine ait olan 1000 m2 kapalı ve 600 m2 açık olmak üzere toplam 1600 m2 alanda faaliyet göstermektedir. 2012 yılı itibariyle toplam 25 personeliyle hizmet vermektedir. Bu özellikleriyle her ölçekteki işletmenin ahşap ambalaj ihtiyacını karşılayabilecek üretim, depolama ve teslimat kapasitesine sahiptir.

Ahşap ambalaj ihtiyaçlarınız için sizinle de çalışmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle her zaman iletişim kurabilirsiniz.